Realizacja zadania publicznego :

"Zadbana remiza to zwiększona efektywność w działaniu ratowniczym Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Jugowie - modernizacja szatni i pomieszczenia garażowego."

„Sfinansowano ze środków Funduszu Wspierania Organizacji Pożytku Publicznego w wysokości 10.000 zł

w ramach realizacji zadania określonego umową NR 45/FWOPP/2022"

Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

W ramach pozyskanych środków z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego na remont szatni i garażu oraz zakup szafek nasze druhny i druhowie odnowili te pomieszczenia własnymi siłami. Pomalowane zostały ściany, zamontowaliśmy nowe oświetlenie w obu pomieszczeniach, w szatni wylaliśmy nową posadzkę. Remont został też częściowo pokryty ze środków własnych. Na zdjęciach można zobaczyć małe porównanie jak było i jak jest teraz. Ogromne brawa i podziękowanie dla naszych strażaków, na których zawsze można liczyć.